Zapraszamy do obejrzenia "Galerii".

Znajdują się tam zdjęcia z imprez, o których czytasz w aktualnościach.

Godziny lekcyjne:

1. 08:00 - 08:45
  2. 08:55 - 09:40
  3. 09:50 - 10:35
  4. 10:45 - 11:30
  5. 11:45 - 12:30
  6. 12:45 - 13:30
  7. 13:40 - 14:25
  8. 14:35 - 15:20

Do końca wakacji pozostało:

(start: 29.06.2013)

Stawiamy na bezpieczeństwo!

Certyfikat Strona Przyjazna Dzieciom CERTYFIKAT bezpiecznego Internetu ArcaVir

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

W miesiącu październiku obchodziliśmy XII Dzień Papieski. Towarzyszyło mu hasło „Jan Paweł II – Papież Rodziny”.

A oto rozważania, jakie towarzyszyły uczniom naszej szkoły, którzy (pod kierunkiem katechetów) przygotowali apel zaprezentowany w dniu 22.10.2012 roku:

„Dziś znów gromadzi nas nasz ukochany Papież, gdyż przypada jego liturgiczne wspomnienie. Prosząc o jego wstawiennictwo i duchową obecność w tajemnicy świętych obcowania, chcemy jeszcze raz podjąć rozważania nad problematyką rodziny, która była tak bliska błogosławionemu Janowi Pawłowi II. W naszej polskiej rzeczywistości rodzina jest wystawiana na wielorakie próby i doświadczenia, które niejednokrotnie niszczą jej jedność i miłość.

Zatrzymamy się nad przesłaniem Papieża Polaka, które skierował do wszystkich rodzin; spójrzmy, że nawet w sytuacjach, gdy ta podstawowa jednostka przeżywa trudności, możliwe jest życie w bliskości Boga, uczciwe, szlachetne, służące zdrowemu i właściwemu rozwojowi społeczeństwa.

W naszej refleksji wracaliśmy do początków życia naszego Błogosławionego, by przyjrzeć się jego osobistemu doświadczeniu rodziny i spraw, które w niej były najważniejsze.”

Za te piękne chwile refleksji, przy uduchowionych pieśniach w wykonaniu zespołu „Dzwonki”, przy akompaniamencie p. Joanny Kierlin – Serockiej – dziękujemy!

Uczniowie występujący:

Kl. VI d